[ad_1]

مسابقه نهایی از سریع مثل رعد و برق فصل 3 با پیروزی تیم Le Duong Bao Lam پس از جنجال های زیادی که Truong Giang در قسمت های قبلی مغرضانه نشان داده بود ، پخش شد.

طبق معمول ، این نمایش باعث می شود که مخاطب درباره بسته پرسشنامه بحث کند. معمولاً جمله “ویتنام تاکنون چند بار میزبان بازی های SEA بوده است؟” با پاسخ داده شده توسط MC 2 برابر است. ویتنام برای اولین بار در سال 2003 میزبان این سازمان بود و تنها در سال 2021 کشورمان این افتخار را دریافت کرد.

مخاطبان با این سوال در مورد بازی های SEA در Quick Nhu Chop بحث می کنند: آیا ویتنام یک یا دو بار میزبان این رویداد بوده است؟  تصویر 1
مخاطبان با این سوال در مورد بازی های SEA در Quick Nhu Chop استدلال می کنند: آیا ویتنام یک یا دو بار میزبان این رویداد بوده است؟  - تصویر 2

مسئله قابل بحث Quickly Nhu Chop در اینجا این است که داشتن حق میزبانی یک میزبان دو مفهوم کاملاً متفاوت است. از آنجا که بازی های SEA در سال 2021 هنوز برگزار نشده است ، بسیاری از مردم از پاسخی که این برنامه می دهد احساس سر و صدا می کنند. برخی از نظرات جامعه آنلاین پیرامون این موضوع است:

میزبان با سازمان متفاوت است ، هر کشوری که میزبان باشد ، چند سال قبل از اینکه مردم وقت برای ساخت و آماده سازی داشته باشند ، تأیید می شود ، سوال این است که میزبان باشید ، نه اینکه از سازمان بخواهید.

– اما وقتی 2021 فرا می رسد ، استفاده از سیستم میزبانی درست است ، درست است؟

– SEA Games هنوز 2 برابر حساب نمی شود!

این اولین بار نیست که صاعقه با محتوا مخالفت می کند. پیش از این ، در فینال فصل دوم 2018 در مسابقه ویژه ، این برنامه نیز بحث برانگیز بود ، زیرا محتوای س theال منطقی نبود ، زیرا مطابق با برنامه نمی تواند جواب کامل و صحیحی داشته باشد.

بر این اساس ، MC تروونگ گیانگ پرسید: “20 کشور میزبان جام جهانی چه اسامی دارند؟” در عرض 60 ثانیه ، تیم های بازی کننده Duong Thanh Vang ، Huynh Lap ، Quang Trung ، 13 پاسخ صحیح گفتند.

مخاطبان با این سوال در مورد بازی های SEA در Quick Nhu Chop استدلال می کنند: آیا ویتنام یک یا دو بار میزبان این رویداد بوده است؟  تصویر 3

تروونگ گیانگ هنگام اعلام نتایج گفت: “به دست آوردن 20 پاسخ صحیح آسان نیست.” واقعاً غیرممکن است به دلیل اینکه فقط 17 کشور میزبان جذاب ترین تورنمنت فوتبال روی کره زمین هستند.

در آن زمان ، مخاطبان حتی حدس می زدند که مسابقات فینال رعد و برق در سال 2018 س wrongال اشتباهی را مطرح می کند و به عمد اجازه می دهد بازیکنان باختند.

در اپیزودی که با بازی نام تو در سال 2019 پخش شد ، برنامه “رعد و برق سریع” برای ایجاد این سوال: غار Huong Tich کجاست؟ MC اعلام کرد که جواب Hue است ، در حالی که پاسخ صحیح هانوی است. .

مخاطبان با این سوال در مورد بازی های SEA در Quick Nhu Chop استدلال می کنند: آیا ویتنام یک یا دو بار میزبان این رویداد بوده است؟  - تصویر 4

گفتنی است که MC Truong Giang هنگامی که وی این موضوع را تازه مطرح کرده بود به همان اندازه “میخ در ستون” مطمئن بود که به Nam Tu گفت: “شما باید این را بدانید ، اگر نمی دانید ، فقط فقط باید بدانید.” و سپس نام تو پاسخ Quang Tri. تروونگ گیانگ همچنان به پیشنهاد خود ادامه داد و نام توو به هو پاسخ داد. Truong Giang پاسخ صحیح را تأیید می کند.

پس از پخش و مواجهه با نظرات متفاوت مخاطبان ، این نمایش “با سرعت برق” خاموش شد و پاسخ صحیح “هانوی” را برای مسابقه این دو بیان کرد. نام تو و لام آی خان.

به گفته پیام رسان[ad_2]

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *