[ad_1]

جارد کوشنر و ایوانکا ترامپ از اوایل سال 2017 در یک ویلای 650 فوت مربعی در محله لوکس کالورامای واشنگتن زندگی می کنند. محل اقامت برای اجاره است 15000 دلار/ ماه ، طبق مبلمان ، مبلمان مدرن دارد روزنامه وال استریت.

چند هفته قبل از روی کار آمدن رئیس جمهور منتخب جو بایدن ، آنها احتمالاً پست را ترک می کنند ، Business Insider اخبار.

8 ژانویه ، هانتر واکر ، خبرنگار اخبار یاهو در واشنگتن ، این عکس در توییتر منتشر شد که نشان می دهد یک کامیون تحویل در جلوی خانه ایوانکا در کالوراما پارک شده است.

ایوانکا ترامپ آماده ترک واشنگتن است؟  - تصویر 2

کامیون تحویل در جلوی ویلای زوج ایوانکا ترامپ پارک شده است. تصویر: شکارچی واکر.

اتومبیل نارنجی احتمالاً فقط به آنها کمک می کند تا وسایلی را که دیگر لازم نیست تمیز کنند. با این حال ، این همچنین می تواند نشان دهد که این زوج قدرتمند در حال آماده شدن برای ترک واشنگتن پس از شورش های کاپیتول در 6 ژانویه هستند.

دختر رئیس جمهور دونالد ترامپ وقتی مطالبی را در توییتر منتشر کرد و معترضین را “میهن پرست” خواند انتقادات زیادی را دریافت کرد. وی سپس پست را حذف کرد.

ایوانکا ترامپ و جارد کوشنر هنوز 13 روز قبل از ترک ترامپ از ریاست جمهوری فرصت دارند. این بدان معناست که این زوجین شغل مشاور ارشد خود را در کاخ سفید از دست خواهند داد. ایوانکا همچنین دیگر “بانوی اول آمریکا” نخواهد بود.

با این حال ، با توجه به وضعیت آشفته فعلی ، گفته می شود که خانواده ایوانکا آماده ترک هستند. آنها 3 فرزند دارند: آرابلا (9 ساله) ، جوزف (7 ساله) و تئودور (4 ساله). زوجین علاوه بر استقرار در مکان جدید ، باید مدرسه ای برای فرزندان خود پیدا کنند.

بسیاری از منابع می گویند که ایوانکا و جارد ممکن است به منهتن برگردند – جایی که آنها آپارتمان های لوکس در Upper East Side دارند.

آنها ماه گذشته را نیز سپری کردند 32 میلیون دلار برای خرید زمین خالی در جزیره خصوصی Indian Creek در میامی ، فلوریدا ، صفحه شش اخبار.

بر این اساس ، همسر و دختر خانواده ترامپ در حال بررسی خرید قطعه 4 متعلق به خواننده خولیو ایگلسیاس برای ساخت ویلا مشرف به دریا بودند. گفته می شود که این مکان برای کمک به ایوانکا در ایجاد مبانی سیاسی برای عضویت در جمهوری خواه است.

ایوانکا ترامپ و همسرش آماده ترک واشنگتن هستند؟  تصویر 3

انتظار می رود جارد کوشنر و ایوانکا ترامپ پس از کاخ سفید در فلوریدا زندگی کنند. تصویر: گتی

هند کریک به عنوان “سنگر میلیاردرها” شناخته می شود که بسیاری از افراد مشهور و پلیس خصوصی. ایوانکا جدیدترین عضو یک لیست طولانی از آمریکایی ها است که در میان بیماری همه گیر از شهرهای بزرگ به فلوریدا فرار می کنند.

این مکان حدود 1.5 ساعت رانندگی با عمارت مار-لا-لاگو فاصله دارد ، جایی که انتظار می رود رئیس جمهور دونالد ترامپ پس از دوره ریاست جمهوری خود در آنجا مستقر شود.

ایوانکا و جارد تصمیم گرفتند که به فلوریدا نقل مکان کنند ، زیرا می دانستند پس از کاخ سفید پس از نیویورک در جامعه نخبگان استقبال نخواهند شد.

مطابق با ZingNews.vn[ad_2]

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *