[ad_1]

آموزش و راهنمایی افراد برای آزمایش سریع در زمینه جداسازی متمرکز - عکس 1.

بعد از ظهر 27 مه ، پروفسور دکتر لو تی کوئین مای با گروهی از پزشکان در نقطه انزوا متمرکز دبیرستان Bich Son (شهر Bich Dong ، استان ویت ین ، استان Bak Jiang) ، جایی که 98 مورد F1 وجود دارد ، بود. متمرکز از ویتنام – بیمارستان سوئد ، وونگ بی ، افراد را آموزش داده و راهنمایی می کند تا برای انجام آزمایش سریع برای SARS-CoV-2 ، نمونه برداری کنند.

به نظر می رسد وی گفته است که این جهت صحیحی برای وزارت بهداشت برای مقابله با اوضاع پیچیده اپیدمی در باک جیانگ است. این آموزش و راهنمایی به موارد F1 در مناطق جدا شده از انزوا متمرکز کمک می کند تا به طور فعالانه نمونه های سریع را برای یکدیگر بگیرند ، از طرف دیگر ، برای کاهش بار قابل توجه بخش بهداشت ، برای گذراندن وقت با آنها روی کارهای دیگر تمرکز کنید.

آموزش و راهنمایی افراد برای آزمایش سریع در زمینه جداسازی متمرکز - عکس 3.

F1 (با پوشیدن تجهیزات محافظ آبی) توسط متخصصان آموزش داده شده و نمونه های آزمایشی سریع را در منطقه ایزوله متمرکز گرفته اند

علاوه بر این ، این واقعیت که افراد می توانند به تنهایی یک نمونه سریع بگیرند ، به تسریع روند غربالگری ، تشخیص و جداسازی سریع موارد مثبت از ناحیه ایزوله در سریعترین زمان ممکن کمک می کند و خطر عفونت را به حداقل می رساند. آلودگی متقابل در صورت استفاده و نتایج خوب ، تولید و استفاده از آزمایشات سریع افراد نه تنها در منطقه ایزوله متمرکز ، بلکه در سایر مناطق نیز ضروری است. فقط در این صورت بود که باک گیانگ امیدوار بود که به سرعت همه گیر شود.

به گفته مای ، این تست سریع است ، اگر استاندارد طبق تمام دستورالعمل ها طبق دستورالعمل انجام شود ، نتایج از لحظه نمونه گیری فقط در 15 دقیقه با دقت 70-75٪ حاصل می شود.

طبق سابقه واقعی PV ، گروه نمونه 5 عضو خواهد داشت که بطور ویژه با توجه به مراحل کاملاً واضحی منصوب می شوند مانند: کنترل لیست ، شماره گذاری در لوله نمونه برداری ، افزودن محلول بافر. لوله ها ، پس از 15 دقیقه منتظر نتیجه باشید و نتایج آزمایش سریع را گزارش دهید.

پس از نزدیک به 2 ساعت آموزش و راهنمایی ، گروهی از موارد F1 در نقطه انزوای مرکزی دبیرستان Bich Son با اطمینان نسبتاً سریع نمونه گیری سریع تست را برای بقیه انجام دادند.

ژوان تانگ[ad_2]

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *