آموزش و راهنمایی افراد برای آزمایش سریع در زمینه جداسازی متمرکز - عکس 1.

بعد از ظهر 27 مه ، پروفسور دکتر لو تی کوئین مای با گروهی از پزشکان در نقطه انزوا متمرکز دبیرستان Bich Son (شهر Bich Dong ، استان ویت ین ، استان Bak Jiang) ، جایی که 98 مورد F1 وجود دارد ، بود. متمرکز از ویتنام – بیمارستان سوئد ، وونگ بی ، افراد را آموزش داده و راهنمایی می کند تا برای انجام آزمایش سریع برای SARS-CoV-2 ، نمونه برداری کنند.

به نظر می رسد وی گفته است که این جهت صحیحی برای وزارت بهداشت برای مقابله با اوضاع پیچیده اپیدمی در باک جیانگ است. این آموزش و راهنمایی به موارد F1 در مناطق جدا شده از انزوا متمرکز کمک می کند تا به طور فعالانه نمونه های سریع را برای یکدیگر بگیرند ، از طرف دیگر ، برای کاهش بار قابل توجه بخش بهداشت ، برای گذراندن وقت با آنها روی کارهای دیگر تمرکز کنید.

آموزش و راهنمایی افراد برای آزمایش سریع در زمینه جداسازی متمرکز - عکس 3.

F1 (با پوشیدن تجهیزات محافظ آبی) توسط متخصصان آموزش داده شده و نمونه های آزمایشی سریع را در منطقه ایزوله متمرکز گرفته اند

علاوه بر این ، این واقعیت که افراد می توانند به تنهایی یک نمونه سریع بگیرند ، به تسریع روند غربالگری ، تشخیص و جداسازی سریع موارد مثبت از ناحیه ایزوله در سریعترین زمان ممکن کمک می کند و خطر عفونت را به حداقل می رساند. آلودگی متقابل در صورت استفاده و نتایج خوب ، تولید و استفاده از آزمایشات سریع افراد نه تنها در منطقه ایزوله متمرکز ، بلکه در سایر مناطق نیز ضروری است. فقط در این صورت بود که باک گیانگ امیدوار بود که به سرعت همه گیر شود.

به گفته مای ، این تست سریع است ، اگر استاندارد طبق تمام دستورالعمل ها طبق دستورالعمل انجام شود ، نتایج از لحظه نمونه گیری فقط در 15 دقیقه با دقت 70-75٪ حاصل می شود.

طبق سابقه واقعی PV ، گروه نمونه 5 عضو خواهد داشت که بطور ویژه با توجه به مراحل کاملاً واضحی منصوب می شوند مانند: کنترل لیست ، شماره گذاری در لوله نمونه برداری ، افزودن محلول بافر. لوله ها ، پس از 15 دقیقه منتظر نتیجه باشید و نتایج آزمایش سریع را گزارش دهید.

پس از نزدیک به 2 ساعت آموزش و راهنمایی ، گروهی از موارد F1 در نقطه انزوای مرکزی دبیرستان Bich Son با اطمینان نسبتاً سریع نمونه گیری سریع تست را برای بقیه انجام دادند.

ژوان تانگدیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *