[ad_1]

در قسمت 14 بازگشت بین عشقپدرش به دلیل فشار شغل جدیدش آن را پس گرفت یا تحت نظارت آقای فوونگ بود ، چنان نگران بود که در واکنش به آقای فوونگ احساس افسردگی کرد. در خانه ، او اغلب از ایان آزرده خاطر می شود زیرا وی فروشگاه لوازم آرایشی آنلاین مناسب در خانه را افتتاح می کند ، بنابراین می خواهد پدر زن خود را راضی کند و نمی خواهد شوهرش او را آزار دهد.

در مورد آقای فونگ ، او هنوز هم ناآرام و مطیع Toàn بود ، و پسرش را ترغیب به تلاش برای کار می کرد. اما به نظر می رسید که توان هنوز هم نمی تواند آرزوهای پدرش را برآورده کند زیرا او پسری گرم یا شیفته و خودشیفته بود و تمایلی به پیشرفت نداشت. Toan و Ian بسیار مشاجره کردند ، ایان ناامید شد ، بنابراین درخواست طلاق کرد. آقای فونگ شنید که این نزاع فرو ریخته است زیرا وی از قبل فشار خون بالا داشته است.

بازگشت به قسمت میانه عشق قسمت 15: آقای فوونگ از دخترش پول خواست تا 100 میلیون دونگ برای تجارت به Toan بدهد ، دامادش از چهره او حسادت می کرد - عکس 2.

در قسمت 15 گزیده بازگشت بین عشق ، آقای فونگ با پسر و عروس خود تماس گرفت تا در مورد تجارت این زن و شوهر س askال کند. ین در پاسخ لکنت زبان وقتی آقای فوونگ از ین پرسید که چه مقدار پول از خانم سوونگ قرض گرفته است: “من از شما به خاطر خانم سونگ عذرخواهی می کنم. من واقعاً منظورم چیزی نیست. من فقط بدهی کالا را دارم. اما من به طور کامل پس از فروش کالا پرداخت می کنم. لطفا من را از فروش کالا منع نکنید بابا. کار به خوبی پیش می رود ، اما تعداد مشتریان نیز زیاد است. آقای فونگ وقتی فهمید که جنا ده ها میلیون از خانم سوونگ قرض کرده است ، اعلام کرد که به این زوج 100 میلیون VND کمک مالی می کند تا تجارت کنند.

بازگشت به قسمت میانه عشق قسمت 15: آقای فوونگ از دخترش پول خواست تا 100 میلیون دونگ برای تجارت به Toan بدهد ، دامادش از چهره او حسادت کرد - عکس 3.

آقای فوونگ برای دریافت مبلغ 100 میلیون از توان و همسرش ، پول قرض گرفته شده از دخترش را برای مواد غذایی پس گرفت. اما وقتی توو به شوهرش گفت که این مبلغ را تسویه کند ، دوک شکایت کرد ، “من فقط 5 ماه 300 میلیون دلار وام گرفتم ، همه چیز را برای تعمیر فروشگاه ریختم و آنها را خریدم ، اکنون هنوز چنین خواسته غیرمنتظره ای را جبران نکرده ام.” من چنین اپیدمی هایی را از Tet نمی بینم. خلاصه اینکه شما الان هیچ پولی ندارید. مهم نیست که توو چه گفت و به شوهرش گفت که 50-60 میلیون پدرش را پیش پرداخت کند ، دوک هنوز اصرار داشت که نمی تواند.

نه تنها این ، دوک به خواهر همسرش نیز حسادت می ورزد: “وقتی هان (نوه آقای فوونگ) برای تحصیل در خارج از کشور رفت ، هیچ حمایتی نکرد ، اما اکنون دایی و عمه اش برای کمک به تجارت هستند پول درآوردن. از جایی که؟ ”

بازگشت به قسمت میانه عشق قسمت 15: آقای فوونگ از دخترش پول خواست تا 100 میلیون دونگ برای تجارت به Toan بدهد ، دامادش از چهره او حسادت می کرد - عکس 4.

در صحنه ای دیگر ، ایان می خواهد مادرش به درستی با دوست پسر دیرینه اش ازدواج کند. اما به نظر نمی رسید خانم سین چنین چیزی را بخواهد ، بنابراین ایان سعی کرد او را متقاعد کند: “شما و عمو لو لازم است یک عروسی مناسب داشته باشید. من صمیمانه می خواهم کسی در کنار شما باشد که از او مراقبت کند. امروز بیمار هستم ، خانواده شوهرم به من بسیار نزدیک هستند ، اما در شرایط اضطراری نمی توانم بلافاصله حاضر شوم. وقتی پدرم را دوست دارم ، به اندازه مادربزرگم برای پدرم مهم نیستم ، اما مادرم با عمو لو در کنار من بسیار خوش شانس تر از پدر همسرم است.

قسمت 15 بازگشت بین عشق ساعت 21:00 امروز (7 ژانویه) از VTV1 پخش می شود.

TA (شما)[ad_2]

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *