[ad_1]

بیماری های پروستات در مردان مسن شایع است. دلایل زیادی برای این بیماری وجود دارد ، از جمله پیری ، تغییر هوا ، استرس مربوط به کار یا کیفیت آب در مکان های مختلف … اما دلیل اصلی ، هنوز سبک زندگی است. کم تحرک و سن

آقایان ، خیلی ادرار می کنند ، مراقب این بیماری فوق العاده ناخوشایند باشید - عکس 1.

از علائم بیماری پروستات آگاهی نداشته باشید

اکثر بیمارانی که تحت معالجه قرار می گیرند متوجه می شوند که این بیماری کاملاً دیررس است. افراد از نظر ذهنی آن را نتیجه اجتناب ناپذیر پیری یا تکرر ادرار به دلیل سرمای هوا یا آب زیاد می دانند. افراد مبتلا به این بیماری همچنان تحمل می کنند ، علائم را نادیده می گیرند و به تنهایی با درد مقابله می کنند تا بیماری شدید شود.

دکتر مانیش اهوجا ، مشاور ارولوژی در بیمارستان فیرتیس ، موهالی ، هند ، گفت: “با شناسایی نشدن علائم ، بیمار شروع به محدود کردن مصرف آب کرد. آنها به شدت از این مسئله آگاه شدند. ادرار کردن مانند: قبل از اینکه او را ترک کند ، به دنبال مکان هایی برای رفتن به مکان هایی است که می رود ، تورهای طولانی را انجام نمی دهد

آقایانی که زیاد ادرار می کنند ، مراقب این بیماری فوق العاده ناخوشایند باشید - عکس 2.

تکرر ادرار در اثر بزرگ شدن غده پروستات ایجاد می شود

برخی از افراد با بزرگ شدن پروستات علائم ادرار را با دفعات نسبتاً بالا نشان می دهند. در صورت عدم درمان ، مشکلات ادراری می تواند منجر به انسداد مجاری شود و سلامت پروستات را تحت تأثیر قرار دهد. بنابراین ، اگر احساس غیر معمولی دارید ، باید آشکارا با پزشک خود درمورد مشکل خود صحبت کنید. پزشک بر اساس سن ، سلامتی و شرایط پزشکی به شما کمک می کند تا از سلامتی خود مراقبت کنید.

آقایان ، خیلی ادرار می کنند ، مراقب این بیماری فوق العاده ناخوشایند باشید - عکس 3.

علائم هیپرپلازی خوش خیم پروستات اغلب نادیده گرفته می شود

هیپرپلازی خوش خیم پروستات باید با اشعه ایکس و انجام برخی آزمایش ها زود تشخیص داده شود. به طور خاص ، برای اندازه گیری اندازه غده پروستات ، معاینه رکتال دیجیتال (DRE) ، سونوگرافی از شکم و لگن انجام دهید. علائم هیپرپلازی خوش خیم پروستات غالباً نادیده گرفته می شوند تا زمانی که بسیار ناخوشایند شوند. اگر بیماری از کنترل خارج شد ، باید عمل جراحی برای برداشتن بافت پروستات انجام شود.

مطابق با ترافیک[ad_2]

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *