[ad_1]

بر این اساس ، از طریق روند تحقیق ، مقامات ثابت کردند که Truong Tan Lam (SN 1978) ، معاون مدیر کمیته راهبری پروژه ، کسی است که به طور مستقیم نظارت و هدایت کار بخش بعدی را انجام می دهد. برنامه ریزی – فناوری موجود ، اما در فعالیت های مناقصه ، آزمون تصاحب ، پیشنهاد پرداخت اشتباهاتی ایجاد شده است که باعث صدمه به اموال دولتی شده است.

کوانگ بن: آزار و اذیت غیرمسئولانه معاون مدیر پروژه زیست محیطی باعث عواقب جدی - عکس 1.

مقامات تصمیم تعقیب متهم را علیه ترونگ تان لام صادر کردند.

به طور خاص ، Truong Tan Lam به طور کامل وظایف ارزیابی خود را انجام نداد ، پیمانکار را به جعل مناقصه واگذار کرد ، از پیمانکار درخواست نکرد که خطاهای پرونده را اضافه کند ، آزمون پذیرش و پذیرش را سازماندهی نکرد. مجموعه موارد کامل شده و راه اندازی ، اما هنوز خلاصه ای از حجم کار کامل را برای پرداخت مبلغ بیش از 600 میلیون VND به پیمانکار تأیید می کند.

پیش از این ، آژانس تحقیقات پلیس ، پلیس استان کوانگ بین تصمیم به تعقیب قضایی سو m استفاده متهم به کلاهبرداری از اموال و غیرمسئولیت را صادر کرد که باعث عواقب جدی در واحد مدیریت پروژه محیط زیست شد. تغییر اوضاع در شهر دونگ هوی ، پیگرد قانونی متهم علیه نگوین ون توان ، مدیر سابق ؛ نگوین آن توان ، رئیس برنامه ریزی – بخش فنی رفتار غیرمسئولانه ناشی از پیامدهای جدی.

هون ترون

اعضای گروه حقوق

روزنامه خانوادگی و اجتماعی با آخرین اخبار روز به روز می شود[ad_2]

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *