[ad_1]

صبح روز 3 ژانویه (در ویتنام) ، خبر درگذشت خواننده لو تو در اثر COVID-19 باعث نگرانی شدید دوستان و طرفداران این هنرمند شد. دختر خواننده سپس گفت که مادرش دوباره نفس می کشد و به طور فعال در بیمارستانی در ایالات متحده تحت معالجه است.

آخرین پیشرفت سلامتی خواننده لو ثو پس از یک لحظه حساس غیرممکن به نظر می رسد - عکس 2.

خواننده Le Dohod از بیمارستان به دلیل Covid-19.

تا چند ساعت پیش ، خواننده فی نونگ افزود: “خانم لو تو می توانست با فرزندان و همکارانش از طریق تلفن صحبت کند. بنابراین همه ، بیایید برای سلامتی او دعا کنیم تا به سرعت بهبود یابد و خانواده ، اخبار در 10 دقیقه به روز شده است.” . جدیدترین افشاگری خواننده فی نونگ توجه مخاطبان را به خود جلب کرد ، همه آرزو می کردند خواننده لو تو بتواند بر بیماری خود غلبه کند.

امروز صبح (3 ژانویه) (به وقت ویتنام) ، دختر خواننده لو در گفتگو با رسانه ها گفت که صبح مادرش تنفس خود را متوقف کرد ، دکتر مرگ او را اعلام کرد. اما پس از مدتی ، او دوباره نفس می کشد. وی در حال حاضر تحت مراقبت های ویژه است ، اما وضعیت وخیمی دارد. اطلاعات درگذشت خواننده لو تو در ابتدا به هنرمندان خانواده های آنها تسلیت گفت.

پیش از این ، لو تووک ، خواننده بیمارستان ، COVID-19 را در بیمارستان Memorial Coast (کالیفرنیا ، ایالات متحده) معالجه کرد. سلامتی او ضعیف بود و مجبور شد به بخش اورژانس بخش بیمارستان برود. در چند روز گذشته ، به دلیل بیماری و حمله به COVID-19 ، خواننده لو ثو مجبور شد برای مراقبت های اورژانس فعال به ICU (اتاق مراقبت ویژه) برود.

آخرین پیشرفت سلامتی خواننده لو Thu پس از یک لحظه حساس غیرممکن است - عکس 3.

خواننده فی نونگ از دوستان و طرفدارانش می خواهد که برای غلبه بر بیماری او برای خواننده لو تو دعا کنند

خواننده لو تو (متولد 1943) ، که نام اصلی او Bui Thi Oanh است. او خواننده نمونه موسیقی نئو ویتنامی است. آواز خواننده Le Thu با هیچ نوازنده ای ارتباط ندارد ، اما او کسی است که آهنگ های زیادی از Pham Duy ، Cung Tien ، Doan Chuan ، Trinh Cong Son ، Pham Dinh Chuong ، Truong Sa … را با موفقیت اجرا می کند.

قبل از سال 1975 ، لو تو “صدای طلای خالص” یا “ده طلایی” اعلام شد. بسیاری از مردم بر این باورند که دلیل این عنوان لو توو این است که او فقط در اتاق های چای اختصاصی با قیمت بسیار بالا آواز می خواند.

نام او با بسیاری از آهنگ ها مانند Old Huong ، Last Love ، Christmas Jade ، Autumn for me همراه است … در سال 2017 ، خواننده Le Thu یک شب موسیقی “به عنوان یک یادبود” را با Tuan Ngoc در ویتنام اجرا کرد.

این خواننده سه ازدواج داشته و سه دختر دارد. در سن هفت سالگی ، لو تو هنوز عاشق آواز خواندن است. پس از بزرگ شدن و ازدواج فرزندان ، او به تنهایی در آمریکا زندگی کرد. او یک بار به اشتراک گذاشت که با زندگی فعلی خود احساس راحتی می کند زیرا دارای شخصیت قوی است ، او آزادی را دوست دارد ، بنابراین احساس تنهایی نمی کند زیرا با فرزندان و نوه های خود زندگی نمی کند. سالها پیش ، لو تو اغلب به ویتنام برمی گشت تا آواز بخواند و کلمات را به عنوان داور برنامه های موسیقی بپذیرد.

KN (شما)[ad_2]

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *